Uniklé záběry z bety Pokémon GO
Novinka Uniklé záběry z bety Pokémon GO

Uniklé záběry z bety Pokémon GO

Vojta Dřevíkovský

Vojta Dřevíkovský

27. 4. 2016 09:16 3
Reklama
Reklama

Chcete-li se podívat, jak vypadá další titul od tvůrců AR outdoorové hry Ingress, mrkněte na následující záběry z Pokémon GO, se kterým budou hráči vyrážet do skutečného světa lovit virtuální Pokémony a bojovat s dalšími trenéry.

Záběry unikly z probíhající bety, která byla před nějakou dobou spuštěná v Japonsku a nedávno i v Austrálii a na Novém Zélandu. Pravděpodobně odsud pak pocházejí pohled na anglickou verzi hry, tvorbu postavy i lov Pokémonů ve městské zástavbě. Inu, sami uvidíte, že podoba hry je v současné verzi ještě docela... neuspokojivá.

Stejně jako s Ingress, i s Pokémon GO chtějí vývojáři z Niantic labs vyhnat hráče z domovů ven. Místo umění však tentokrát budou hráči navštěvovat různé typy oblastí, ve kterých žijí příslušní Pokémoni. Někteří žijí ve městech, jiní u vody, další v horách nebo v lesích. Hráči budou mít možnost Pokémony pochytat a poté s nimi zabírat klasické Gymy, bojovat s jinými hráči či se účastnit společenských událostí.

Hra by v hotové podobě měla vyjít do konce tohoto roku na celém světě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz