Unikla pětiminutová ukázka z bojovky MultiVersus, vidět je Batman, Wonder Woman a další postavy
i Zdroj: Warner Bros.
MultiVersus Novinka Unikla pětiminutová ukázka z bojovky MultiVersus, vidět je Batman, Wonder Woman a další postavy

Unikla pětiminutová ukázka z bojovky MultiVersus, vidět je Batman, Wonder Woman a další postavy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 4. 2022 11:07

Bojovka MultiVersus byla oznámena už v listopadu minulého roku, dosud ale chyběla souvislá ukázka, která by o hře prozradila více. Tu nyní nabízí uniklé video.

Reklama

  • Únik přináší souvislou ukázku ze hry MultiVersus
  • Vidět je Batman, Wonder Woman, Harley Quinn a další postavy

Ukázka podle všeho pochází z nedávných betatestů, což naznačují i začerněná místa. Ta totiž zřejmě obsahovala identifikátory, které by mohly prozradit autora ukázky, jenž se rozhodl porušit dohodu s WB Games. Video najdete pod tímto odkazem.

V záběrech jsou vidět potyčky vybraných postav, všimnout si můžete třeba Batmana nebo Wonder Woman, asi vám neujde ani výrazná podobnost s mlátičkou Super Smash Bros. MultiVersus by se měl odlišit především důrazem na kooperaci, hrdinové totiž mohou své dovednosti dynamicky kombinovat se svými parťáky. Například zmíněná Wonder Woman zvládne díky lasu pohotově zachránit kolegu před pádem z plošiny.

Autoři se evidentně snaží co nejvíce vytěžit značky spadající pod Warner Bros. Můžete se tedy těšit na postavy z Adventure Time, Game of Thrones, superhrdiny z DC Comics a mnoho dalších. Hra by měla vyjít během letošního roku na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5, konkrétní termín ještě stanoven nebyl.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz