Hrej.cz Novinka

Unikátní cíl Hitmana pokořila polovina hráčů

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
20. 5. 2016 09:33 Sdílej:
Reklama
Reklama

První unikátním Hitmanovým cílem byl Sergei Larin, padělatel umění. Snadné to nebylo, ovšem jak infografika z produkce IO Interactive ukazuje, tak první hráči jej dokázali zlikvidovat již za pouhých šest minut. Celkově se to pak podařilo jen zhruba polovině hráčů.

Z těch to pouhých 10 % provedlo tichým způsobem a první takový pokus proběhl úspěšně až po 34 minutách. Byla to zkrátka výzva a zveřejněná infografika pak odhaluje ještě nejvyšší hráčská skóre napříč všemi platformami.

Jenže úspěch dnes snad není tolik důležitý jako jeho provedení. Zardousit ručníkem nebo přiškrtit strunou dnes umí kdekdo, youtuberovi TheKotti se ale povedlo něco unikátního a snad si tak právem zajistil ocenění nehody měsíce. TheKotti totiž nechal Larina zemřít za pomocí letícího hasičského přístroje, a to napříč zahradou a přes dvě patra. Dalších komentářů netřeba, přiložené video vydá za tisíc slov.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz