Hrej.cz Novinka

Únik prozrazuje obsah BlizzConline

radek-raudensky
Radek Raudenský
17. 2. 2021 11:30 Sdílej:

Už za dva dny se na internetu spustí vůbec první čistě online ročník BlizzConline,  na kterém by se Blizzard měl věnovat starým i novým titulům a přinést svým fanouškům kýžené informace třeba k Diablo IV. Ty studio údajně opravdu přinese, nebudou ale takové, jaké bychom si přáli.

Reklama
Reklama

Uživatel Kaiser499 své známosti v Blizzardu už v minulosti ukázal díky únikům, které ještě před oficiálním oznámením odhalily Overwatch 2 nebo Diablo IV. Před další velkou akcí tak přichází znovu a na svůj Twitter vypsal všechny novinky, o kterých se mají vývojáři zmínit.

Údajně se tak dočkáme oznámení World of Warcraf: The Burning Crusade Classic, remasteru Diabla 2 s názvem Resurrected, dále data vydání Diablo: Immortal a oznámení několika mobilních her. Co se Overwatch 2 a Diablo IV týče, má Blizzard poskytnout větší vhled do hry a nového obsahu, ale to hlavní, tedy datum vydání, se opět nedozvíme. Je nutné říct, že se jedná o pouhé spekulace – pokud by se ale potvrdily, jak se vám novinky líbí?

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic
Diablo II Resurrected
Hearthstone Expansion
Diablo: Immortal Release Date
Mobile Announcement(s)? (Warcraft Pet Battle Game)
New Heroes, Maps, Lore Sneak Peek for Overwatch 2
New Class, Area Reveal for Diablo IV#blizzconline#leakspic.twitter.com/blDKltJrzl

— Kaiser499 (@Kaiser499) February 15, 2021

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz