Ukázka z Far Cry 6 předvádí zvířecí společníky, nechybí ani krokodýl Guapo
Far Cry 6 Novinka Ukázka z Far Cry 6 předvádí zvířecí společníky, nechybí ani krokodýl Guapo

Ukázka z Far Cry 6 předvádí zvířecí společníky, nechybí ani krokodýl Guapo

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 9. 2021 13:20

Neodmyslitelnou součástí série Far Cry jsou zvířata. Ta vás mohou vnímat jako chutný oběd, v lepším případě stojí po vašem boku a pomáhají v soubojích. Nejinak tomu bude ve Far Cry 6, což naznačuje i čerstvé video.

Reklama
Reklama

  • Krátká ukázka se zaměřuje na zvířata z Far Cry 6
  • Vidět jsou pelikáni, jezevčík Chorizo, krokodýl Guapo a další

Zvířecí parťáci jsou známí jako Fangs for Hire. Patří sem třeba zběsilý kohout Chicaharrón, který se s ničím nemaže a klidně si dovolí i na po zuby ozbrojené vojáky. Roztomilý jezevčík Chorizo zase velmi snadno odvede pozornost, Dani Rojas pak může provést útok ze zálohy. 

Ukázka zachycuje také běsnění rozpáleného bizona, který si své cíle dlouho nevybírá, v podstatě útočí na nejbližšího nešťastníka. Před jeho zuřivostí evidentně nezachrání ani obranné prvky, třeba rozkládací štíty. Dani Rojas si musí dát pozor i na krokodýly a jejich smrtelné sevření. Časem si ale jednoho ochočí, do služby se přihlásí masožravec Guapo. V záběrech jsou vidět také pelikáni, kteří nikdy nepohrdnou dobrou rybou.

Far Cry 6 vyjde 7. října na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz