Ubisoft pálí ostrými. Na telefony má brzy přijít Rainbow Six Mobile
i Zdroj: Ubisoft
Mobilní hraní Rainbow Six Mobile Novinka Ubisoft pálí ostrými. Na telefony má brzy přijít Rainbow Six Mobile

Ubisoft pálí ostrými. Na telefony má brzy přijít Rainbow Six Mobile

Jakub Fišer

Jakub Fišer

4. 8. 2022 15:50

Segment mobilních her roste každým rokem a uvědomují si to i velká vývojářská studia. Tak třeba Ubisoft chystá kromě The Division: Resurgence mobilní launch další oblíbené hry – Rainbow Six.

Reklama
Reklama

  • O slovo se znovu hlásí mobilní derivát Rainbow Six Mobile
  • Ubisoft oznámil titul v dubnu, od té doby však bylo ticho
  • Oficiální datum neznáme, hráči na Androidu se však mohou registrovat k předběžnému přístupu

Dle nejnovějších informací se Rainbow Six Mobile blíží svému ostrému startu na mobilních platformách Android a iOS / iPadOS. V tuto chvíli Ubisoft spouští předběžnou registraci v obchodě Google Play pro Android, uživatelé mobilních zařízení Apple si zřejmě ještě počkají.

Kooperativní střílečka Rainbow Six Mobile vychází z klasické FPS 5v5 Rainbow Six Siege, která zaznamenala obrovský úspěch na počítačích a herních konzolích. Její mobilní verze byla představena v dubnu tohoto roku, údajně po 3 letech příprav a uzavřených testů.

Tvůrci se v tuto chvíli podle všeho připravují na první otevřený beta test, jehož datum však zatím neznáme. Na oficiálních webových stránkách pouze přibylo tlačítko registrace. Po výběru platformy a zadání svého e-mailu byste měli být dál informováni o tom, kdy začne první ostrý test novinky od Ubisoftu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz