Total War: Warhammer 3 se odkládá na začátek příštího roku
Total War: Warhammer 3 Novinka Total War: Warhammer 3 se odkládá na začátek příštího roku

Total War: Warhammer 3 se odkládá na začátek příštího roku

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 9. 2021 09:30

Bohužel ani oblíbené strategie se nevyhnuly dopadům pandemie. Studio Creative Assembly totiž oznámilo, že Total War: Warhammer 3, další díl populární fantasy odnože této série, předpokládané datum vydání nestihne. Souboj pekla a země ledu se odehraje až příští rok.

Reklama
Reklama

  • Creative Assembly odkládá vydání Total War: Warhammer 3
  • Hra dorazí až na začátku příštího roku
  • Brzy se dočkáme novinek okolo hry

„I když je velice lákavé rychle dosáhnout cílové čáry, rozhodli jsme se dát vývoji čas navíc, a to skrze posunutí data vydání Total War: Warhammer III na začátek příštího roku. Nebudete čekat o moc déle, navíc pro vás máme v mezičase spoustu nových informací. Nové datum nám umožní dosáhnout lepšího výsledku a udělat nejlepší první krok do nové éry série Warhammer. Vydání nebereme jako konec trilogie, ale jako začátek dalších let obsahu a podpory,“ píše hlavní produktový ředitel Rob Bartholomew.

V návaznosti na oznámení vývojáři přislíbili, že dnes dojde na odhalení frakce Grand Cathay, Realms of Chaos a obléhacích bitev. Z roku 2022 se tak pomalu ale jistě stává přelomový rok.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz