Total War: Warhammer 2 uzavře svůj DLC obsah přepracováním rasy Beastmen
i Zdroj: Hrej.cz
Total War: Warhammer II Novinka Total War: Warhammer 2 uzavře svůj DLC obsah přepracováním rasy Beastmen

Total War: Warhammer 2 uzavře svůj DLC obsah přepracováním rasy Beastmen

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

4. 6. 2021 08:55 1

Ještě před otevřením bran třetího dílu (sub)série Total War: Warhammer představilo Creative Assembly poslední přídavek do předchozího dílu. Dodatečná pozornost tentokrát padá na zdivočelé zástupce Chaosu a jejich urputnou (byť marnou) snahu o ovládnutí známého světa.

Reklama
Reklama

  • Poslední DLC pro Total War: Warhammer 2 vyjde 14. července
  • Zaměří se na zviditelnění ras Beastmen a Lizardmen


Total War: Warhammer 2 – The Silence & The Fury předloží před hráče rozšířené možnosti rozvoje klanu Beastmen, jenž doposud stál spíše ve stínu ostatních ras. Vedení jejich honby za zašlou slávou se v tomto případě ujme přidaná postava legendárního náčelníka Tauroxe the Brass Bulla, jenž bude během hraní sílit se vzrůstajícím počtem zabitých nepřátel. Jeho oponentem nebude pak nikdo menší než primordiální stvoření Chaosu – Oxyotl, the Chameleon Skink – který se přidá v roli legendárního lorda zase na stranu rasy Lizardmen.

Samotné vydání balíčku The Silence & The Fury připadá na 14. července. Jeho předobjednání je už nyní možné za necelých 200 korun skrze Steam.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz