Hrej.cz Gearshifters Novinka

Top-down jízda Gearshifters sází na procedurálně generované úrovně

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
29. 4. 2021 10:59 Sdílej:

Studio Red Phantom Games představilo shoot ’em up Gearshifters. V hlavní roli se objeví řidič speciálně upraveného automobilu, který rozhodně není stavěný na to, aby čekal v koloně.

Reklama
Reklama

  • Gearshifters dorazí během letošního roku
  • Autoři sází na procedurálně generované úrovně
  • Na odvážné řidiče čeká permadeath režim

Trailer napovídá, že se hráči mohou těšit na pořádně bláznivou jízdu. V sérii misí je potřeba vypořádat se s dotírajícími řidiči, vyhnout se smrtícím projektilům a v ten správný moment spustit salvu z kulometů zabudovaných do přední části vozu.

Silnice a nepřátelské vozy spoléhají na procedurální generování, vývojáři pak připravili náročné boss fighty. V těžkých situacích pomohou upgrady, těch je připraveno přes 100. Do vylepšení mohou hráči investovat peníze získané za úspěšně splněné mise. Náročnější řidiče potěší možnost nastavit si vyšší obtížnost, na ty nejodvážnější čeká permadeath režim.

Na top-down jízdě studio spolupracuje s vydavatelem Numskull Games, Gearshifters se podle všeho objeví během letošního roku. Konkrétní termín ale zatím oznámen nebyl. Hra míří na konzole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz