hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Tom Clancy’s Elite Squad končí, nedokázala oslovit dostatečný počet hráčů. Ubisoft brzy vypne servery
Hrej.cz Novinka

Tom Clancy’s Elite Squad končí, nedokázala oslovit dostatečný počet hráčů. Ubisoft brzy vypne servery

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 7. 2021 10:51 1

Možná si vzpomenete na free-to-play akci Tom Clancy’s Elite Squad, s níž se Ubisoft pokoušel získat pozornost hráčů na mobilních platformách. Zdá se, že se jí příliš dobře nedařilo. Bylo totiž oznámeno, že brzy dojde k vypnutí serverů.

Reklama
Reklama

  • O mobilní Tom Clancy’s Elite Squad nebyl zájem
  • Ubisoft letos v říjnu vypne servery
  • Hra se v základech podobala nově oznámené střílečce XDefiant 

Hra přitom vyšla teprve minulý rok, konkrétně v srpnu, na rozjezd tedy mnoho času nedostala. Na vypnutí serverů dojde 4. října.

Oznámení přišlo rovnou s posledním updatem, kterého se Elite Squad dočkala včera. V oficiálním prohlášení sice nezazněl konkrétní důvod, je ale jasné, že hra trpěla na nedostatek hráčů. Tým stojící za vývojem naznačil, že nešlo o jednoduché rozhodnutí, v rámci druhé sezóny se snažil situaci zlepšit, to se ale bohužel nepodařilo.

Tom Clancy’s Elite Squad paradoxně stojí na podobných základech, jako nově oznámená střílečka XDefiant. Taktéž šlo o free-to-play akci, v níž se potkávali hrdinové ze světa Toma Clancyho. Nezbývá než doufat, že XDefiant dopadne o něco lépe.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz