The Sims 4 dorazí na podzim 2014
Zdroj: Herní magazín Hrej.cz
Novinka The Sims 4 dorazí na podzim 2014

The Sims 4 dorazí na podzim 2014

Marek Švrkala

Marek Švrkala

Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

Čtvrtý díl série The Sims, která patří k nejpopulárnějším značkám Electronic Arts, se na PC a Macu začne prodávat na podzim příštího roku, což je zhruba o půl roku později, než se původně předpokládalo. Americké vydavatelství dnes termín oficiálně potvrdilo.

„Značka The Sims má nejlepší fanoušky na světě a jejich nadšení je nyní největší v historii. To nás požene ve vývoji, a tak už se nemůžete dočkat ohlasů, které The Sims 4 na podzim 2014 vzbudí,“ prohlásíl Rachel Franklin, ambiciózní viceprezident The Sims studia.

To pro čtvrtý díl série připravuje nové kreativní nástroje a hlavně chytřejší a emocionálně bohatější Simíky, kteří se prý pohybují a chovají přirozeněji než kdy předtím. První ukázky jejich chování tvůrci prezentovali na Gamescomu, a tak si můžete znovu připomenout gameplay záběry.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama