The Ascent dává na odiv krásu i špinavost světa kyberpunku
The Ascent Novinka The Ascent dává na odiv krásu i špinavost světa kyberpunku

The Ascent dává na odiv krásu i špinavost světa kyberpunku

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

30. 7. 2021 11:00

Izometrická akce švédských vývojářů z Neon Giant upozorňuje trailerem na dosažení data vydání. Twin-stick střílečka z neutěšeného kyberpunku si navíc u recenzentů zatím sbírá převážně výborná hodnocení, vzhledem k čemuž se nám pomalu začíná formovat do jednoho ze zásadních titulů letošního roku.

Reklama
Reklama

  • Vývojáři The Ascent upozorňují na vydání finálním trailerem
  • Hra je již nyní dostupná v předplatitelské službě Xbox Game Pass

Kombinace twin-stick žánru, RPG elementů a kyberpunkového světa nám očividně nenechá ani na chvíli vydechnout. Ať už tedy půjde o bezprostřední augmentace vlastního těla, hledání lepšího vybavení nebo sledování poutavých filmečků, futuristické zasazení vytěžují vývojáři naplno – a to na jak na mikroskopické úrovni místních postav, tak i makroskopické úrovni města.

Co se dále sluší vypíchnout, je fakt, že hra na konzolích Xbox Series X|S v porovnání s počítači nepodporuje, a podle kreativního ředitele zřejmě ani podporovat nebude, technologii ray tracingu. Na druhou stranu, i zde běží více než kvapně, a kupříkladu na výkonnějším Xboxu nabízí 4K rozlišení a 60 FPS. Bonusem na všech platformách je taktéž možnost projít hrou v rámci předplácení Game Passu.

The Ascent vyšel včerejším dnem exkluzivně na Xbox One, Xbox Series a PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz