Hrej.cz Novinka

Test Xbox Streaming dostupný už i u nás

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
17. 1. 2020 12:51 Sdílej:
Reklama
Reklama

Testování funkce streamovaní obsahu konzole Xbox do mobilních zařízení bylo zatím výsadou pozvaných hráčů v některých částech světa, nově je ale dostupné všem členům programu Xbox Insider v zemích, které Xbox One oficiálně podporují. 

A tím pádem i v České republice. Jedinými technickými požadavky zůstává vlastnictví kompatibilního ovladače, dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení a především vlastnictví chytrého telefonu s operačním systémem Android verze Marshmallow a vyšší.

Dosud testy probíhaly jen ve Spojených státech a Spojených královstvích, od rozšíření do celého světa si společnost Microsoft slibuje další krok k bezproblémovému streamovaní obsahu z konzolí Xbox. Zároveň děkuje všem stávajícím hráčům, kteří prý během testování poskytli velmi cenné informace a zpětnou vazbu. Služba by měla dále procházet vývojem a zlepšováním.

Streamování z Xboxu je zřejmě odpovědí na podobnou službu Remote Play nabízenou konkurenční platformou PlayStation. Idea je taková, že si můžete své hraní brát kamkoliv v dosahu vaší internetové sítě, můžete tak například uvolnit televizi kterou chce používat někdo jiný, nebo si se hrou lehnout do postele.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz