Test další mapy pro PUBG již v pondělí
Novinka Test další mapy pro PUBG již v pondělí

Test další mapy pro PUBG již v pondělí

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

31. 3. 2018 10:48 2
Reklama
Reklama

Další mapa pro on-line akci Playerunknown’s Battlegrounds bude přírůstkem po stránce velikosti menší, to však z tohoto přídavku rozhodně nedělá cokoli méně očekávaného. Hráči naopak mohou vyhlížet změnu v nastolených pořádcích v podobě svižnějších zápasů i více adrenalinových her. A konečně se také dozvídáme i to, kdy tomu tak bude.

První hráči se na mapu o velikosti 4x4 kilometry budou moci podívat již za pár dní, nejprve však půjde o částečně uzavřený a časově omezený test. Ten navíc představuje už alfaverzi mapy a údajně jde o obsahový přídavek vypuštěný v dosud té nejranější fázi vývoje. Nic takto rozpracovaného prý vývojáři do světa ještě nevypustili a v tomto případě tak chtějí učinit zejména z důvodu získání co možná největšího množství zpětné vazby.

A na základě té pochopitelně slibují mapu a zážitek z ní následně upravovat, jedním dechem však varují právě před faktem, že nic není do kamene vytesáno a na mapě se zkrátka ještě pracuje. Test pojmenovaný Codename: Savage každopádně odstartuje v pondělí 2. dubna a celkově potrvá tři dny. Následovat každopádně mají testy další s tím, že ty následující již budou o něco rozsáhlejší.

Detaily týkající se toho, jak se budou moci hráči vlastně zúčastnit, tvůrci v příspěvku na Steamu slibují vypustit co nevidět.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz