Hrej.cz Novinka

Team Ninja plánuje oznámení několika her

radek-raudensky
Radek Raudenský
30. 12. 2020 11:58 Sdílej:
Reklama
Reklama

O studiu Team Ninja jsme vám přinesli jednu zprávu už včera. Ta hovořila o tom, že se vývojáři zatím do dalšího dílu série Nioh, která studio proslavila, zatím pouštět nebudou. To ale neznamená, že by se v počítačích vývojářů nic nekonalo – právě naopak.

Fumihiko Jasuda, režisér obou dílů Nioh, totiž kromě magazínu Famitsu poskytl rozhovor i japonskému hernímu webu 4Gamer. Zde prozradil, že se na příští rok chystá rovnou několik nových oznámení. Ty ale nejspíše nastanou až po vydání remasterovaných kolekcí.

„V únoru vydáme Nioh 2 Remastered: Complete Edition a The Nioh Collection, které obsahují vše ze série Nioh, a to na PlayStation 5. Doufám, že toto bude pro lidi, kteří naše hry ještě nehráli, možnost vidět, jak se Nioh hraje na nové generaci konzolí. Team Ninja si také na rok 2021 připravuje hned několik oznámení nových titulů, tudíž se máte na co těšit!“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz