Hrej.cz Novinka

System Shock remake vydává demo

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 2. 2021 16:51 3 Sdílej:

Už pět let uběhlo od doby, kdy vývojáři z Nightdive Studios ve své Kickstarter kampani tvrdili, že remake prvního dílu Systém Shock zvládnou dokončit za rok a půl. O dva roky později se ale remake dočkal celkového restartu s tím, že se původní vývoj dostal až moc daleko od původních plánů. Po dalších třech letech se restartu naštěstí bát nemusíme - vývojáři oznamují vydání demoverze a spuštění předobjednávek.

Reklama
Reklama

Nightdive Studios vydává nový trailer, v němž se na hru můžeme rychle podívat a zhodnotit, zdali nám remake prvního System Shock stojí za vyzkoušení. Pokud ano, můžete se vrhnout do dema, které je už dnes k dispozici zcela zdarma, a to pro všechny.

Demo má ukázat téměř kompletní verzi hry, díky čemuž hráči poznají, co si budou předobjednávat. Dneškem se tedy spouští i předobjednávky, přesné datum vydání ale stále neznáme – hra stále ukazuje léto tohoto roku. Cena hry je stanovena na 38 euro a za předobjednávku získáte zdarma i System Shock 2: Enhanced Edition.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz