Hrej.cz Subnautica: Below Zero Novinka

Subnautica: Below Zero chce využít možností ovladače DualSense

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
30. 4. 2021 05:00 Sdílej:

Do včerejšího State of Play se krom Ratcheta s Clankem a záškodníků z Among Us dostala také ukázka ze hry Subnautica: Below Zero, v níž bylo prozrazeno, co předvede na konzoli PlayStation 5.

Reklama
Reklama

  • Trailer předvádí možnosti hry na konzoli PlayStation 5
  • Pro majitele původní hry na PS4 je připraven bezplatný upgrade na PS5 verzi
  • Hra vychází za dva týdny

Studio Unknown Worlds Entertainment se v záběrech zmiňuje o možnostech ovladače DualSense. Například haptickou odezvu vývojáři využili k podtržení vypjatých momentů, ukázka znázorňuje zásahy elektrickým výbojem, které zřejmě pro ruce hráče nebudou příjemné. 

Došlo také na potvrzení performance režimu, v němž hra poběží ve 4K rozlišení a 60 snímcích za sekundu. Majitele původní hry na konzoli PlayStation 4 mohou upgradovat na PlayStation 5 verzi zcela zdarma.

Příběh sleduje Robin, která se vrací na planetu s označením 4546B, kde hodlá prověřit nejasnosti spojené se zmizením výzkumného týmu a hlavně najít sestru Sam. 

Subnautica: Below Zero vyjde 14. května na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz