Stardew Valley se dočká obří aktualizace
Hrej.cz Novinka

Stardew Valley se dočká obří aktualizace

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 11. 2019 13:23
Reklama
Reklama

Stardew Valley nám před lety učaroval a postupně si našel cestu na většinu existujících platform. Prim ale stále hraje PC. Právě tam by měl za dva týdny jako první dorazit obří patch s označením 1.4. Podrobnější seznam úprav zatím k dispozici není, autor ale láká na změny prakticky všech částí hry.

Patch 1.4 je pro Erica “ConcernedApe” Barona v mnohém speciální. Měl by prý hru konečně uvést do stavu, v jakém si ji vysnil. Zároveň se jedná o úplně první moment, kdy na hře spolupracoval s jinými lidmi, dosud zvládal vývoj Stardew Valley kompletně sám. Významný update by měl na PC vyjít 26. listopadu, konzole (vyjma Vity) se mezitím konečně srovnaly na verzi 1.3.

V případě nového obsahu zmiňuje autor jen dvě maličkosti. Návnada Wild Bait získává smysl, umožní hráči chytit dvě ryby, a virtuální manželky dostanou po svatbě nově speciální událost. Baron se prý zaměřuje i na endgame obsah, který by měl u hry udržet veterány. Čistě kosmetickou novinkou je pak implementace dedikovaného tlačítka, které vyfotí efektní snímek celé vybudované farmy, případně její částí.

S pozdějším přechodem 1.4 verze na konzole se má zlepšit optimalizace hry.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz