Hrej.cz Novinka

Staňte se králem bezdomovců v Hobo: TL

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
19. 8. 2020 07:49 Sdílej:
Reklama
Reklama

Tuzemský nezávislý titul Hobo: Tough Life dostává zatím největší aktualizaci. Tým Perun Creative přináší takzvaný Narrative Update, který původně čistě survival RPG obohacuje o příběhovou část. Ten ukazuje pražské ulice jako místo sváru a boje frakcí žebráků a bezdomovců, které může sjednotit jen skutečný král.

S tím je spojeno více než 200 nových úkolů, které mezi sebou provazují jednotlivé znepřátelené frakce. Pro hráče je klíčové získat přízeň ostatních bezdomovců, tedy voličů, a uspět v novém herním mechanismu - volbách. I v nouzi zřejmě funguje magie demokracie.

S aktualizací ale souvisí i přepracování některých základních herních prvků. Například došlo k výraznému redesignu dialogů s NPC, které by měly dávat větší smysl a svým principem být méně frustrující. Autoři také doladili notoricky známou minihru, která by měla být o něco méně krkolomná. Zvláštní novinkou je pak levelování NPC. Zatímco dříve jste s pořádně vylepšenou postavou šikanovali každého žebráka v okolí, nově budou i nepřátelé růst a zlepšovat své schopnosti.

Dále došlo k řadě dalších menších vylepšení nebo opravě bugů. Kompletní changelog najdete v oficiálním příspěvku na Steamu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz