Spekuluje se o oznámení pokračování Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance Novinka Spekuluje se o oznámení pokračování Kingdom Come: Deliverance

Spekuluje se o oznámení pokračování Kingdom Come: Deliverance

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 6. 2021 14:52 2

Jsou to již více jak tři roky, co jsme se dočkali vydání Kingdom Come Deliverance od českého studia Warhorse, které nyní funguje pod Deep Silver, respektive Koch Media. Vydavatelství má naplánovanou show na 11. června a hráče začíná lákat na to, co během livestreamu ukáže.

Reklama
Reklama

  • Hráči spekulují nad oznámením dalšího dílu Kingdom Come
  • Mají tomu naznačovat jak rekvizity, tak chování Warhorse
  • Pravdu se dozvíme 11. června

Krátké klipy z tajemného kanálu „We know something you don’t know“ ukazují, jak vývojáři přináší do místnosti různé předměty. Nyní se mezi nimi nachází koruna, rakev, nůž, palcát, pyramida a další rekvizity. Hráči tak spekulují, že by se mezi novými projekty mohl ukázat třeba nový díl Kingdom Come.

Naznačují to údajně i další okolnosti – PR manažer Warhorse Tobi totiž napsal, že tento týden bude pořádně nabitý, oficiální Twitter Warhorse zase začal reagovat na příspěvky volající po pokračování středověkého RPG. Možností je ale samozřejmě spousta – THQ Nordic v současné chvíli pracuje na téměř 70 projektech. Akce Koch Media započne 11. června ve 21:00.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz