Speedrunner dohrál The Legend of Zelda: Breath of the Wild padesátkrát během jednoho dne
i Zdroj: Nintendo
Kuriozity The Legend of Zelda: Breath of the Wild Novinka Speedrunner dohrál The Legend of Zelda: Breath of the Wild padesátkrát během jednoho dne

Speedrunner dohrál The Legend of Zelda: Breath of the Wild padesátkrát během jednoho dne

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

25. 1. 2023 12:30

Speedrunneři občas působí jako lidé z jiného světa. A tak zatímco někteří hráči ve světě The Legend of Zelda: Breath of the Wild tráví stráví i vyšší desítky hodin, jiní jsou schopní hru dohrát padesátkrát během jednoho dne. To se povedlo streamerovi s přezdívkou Player5.

Reklama

  • Streamer Player5 dohrál Breath of the Wild padeástkrát během necelých 23 hodin
  • Průměrně mu jedno dohrání trvalo 25 a půl minuty, připsal si ale i rekordní nejrychlejší průchod

Během 24hodinového maratonu si připsal nový rekord v nejrychlejším dohrání hry nehledě na její kompletaci (takzvaný Any%). Oficiální rekord v čase od spuštění hry po zabití závěrečného bosse tedy nyní činí 24 minut a 16 vteřin. Průměrně pak jedno dohrání streamerovi zabralo 25 minut a 23 vteřin.

Sám Player5 ale připomíná, že bylo s přibývajícím časem velmi obtížné časy udržovat. Po nějakých 18 hodinách hraní začal dělat malé, zbrklé chyby, ale nesměl se nechat příliš vystresovat. Nakonec žádný vážný přešlap neudělal, a překonal metu 50 dohrání dokonce ještě před odbitím 23 hodiny streamu. Celé živé vysílání si samozřejmě můžete pustit ze záznamu a obdivovat hráčovy schopnosti.

Komunitě speedrunnerů se věnujeme pravidelně. Nedávno jsme vás informovali třeba o dokumentární sérii nebo úsměvné otevřenosti akce High on Life.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz