Hrej.cz Novinka

Soviet Republic přidává leteckou dopravu

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
30. 12. 2020 11:00 Sdílej:
Reklama
Reklama

Slovenský počin Workers & Resources: Soviet Republic udělal velkou radost nadšencům do tycoonů. Netradiční budovatelská strategie se na Steamu zatím nepřeklopila z předběžného přístupu, autoři i nadále pracují na důležitých updatech. Ten poslední přidává leteckou dopravu.

Hráči se však nemusí spoléhat na cizí stroje, sami si mohou letadla sestrojit. Stačí mít ty správné materiály, třeba hliník. Proces jeho výroby je až překvapivě komplexní, počítá se s extrakcí bauxitu a produkcí oxidu hlinitého. Teprve pak se může rozjet výrobní linka.

Letadla jsou samozřejmě klíčová pro rozvoj turismu, který patří mezi důležité zdroje příjmu. Pro hosty je možné postavit atrakce, případně celé zábavní parky, kde mohou utratit těžce vydřené peníze.

Update přináší také celou řadu úprav, změny se projevily například v editoru, vylepšeny byly i modely postav. Vývojáři zároveň zapracovali na zvucích, s jejich revizí jim pomohlo slovenské studio Grand Beats.

Autoři nyní nabízejí slevu 20 %, za Workers & Resources: Soviet Republic zaplatíte sympatických 18 eur, čímž samozřejmě přímo podpoříte vývoj hry.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz