Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se na PS5 podívá až se zpožděním. Ostatní verze stihnou původní termín
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Novinka Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se na PS5 podívá až se zpožděním. Ostatní verze stihnou původní termín

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se na PS5 podívá až se zpožděním. Ostatní verze stihnou původní termín

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

9. 5. 2021 12:00

City Interactive stojící za Sniper Ghost Warrior Contracts potvrdili, že připravované pokračování nestihne na PS5 původně zamýšlené datum vydání. S ohledem na nepředpokládané technické potíže byli totiž přinuceni posunout vydání na pozdější segment letošního roku.

Reklama
Reklama

  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se ve verzi pro PlayStation 5 opozdí
  • Hra na novém PlayStationu vyjde až v druhé polovině letošního roku
  • Ostatní platformy dostanou svou verzi v původním červnovém termínu

Ostatní verze, tedy pro Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PC, nadále připadají na 4. června. Posun tudíž nastává pouze u novogeneračního PlayStationu. Studio samotné ve svém vyjádření nezachází do detailu, co konkrétně za rozhodnutím stálo, nicméně poukazuje, že k objevu problémů došlo teprve nedávno.

Jako gesto dobré vůle nabídne první velké DLC kompletně zdarma, a to hráčům na všech platformách. Jeho prostřednictvím dojde k otevření rozsáhlého prostranství a zpřístupnění další série kontraktů.

Závěrem se sluší krátce podotknout, že libovolná PS4 verze bude podporovat bezplatný upgrade na PS5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz