Sledujte jak vznikají hřiště pro PGA 2K21
Hrej.cz Novinka

Sledujte jak vznikají hřiště pro PGA 2K21

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

29. 7. 2020 16:28
Reklama
Reklama

V případě golfu hrají hřiště naprosto klíčovou roli. Dalo by se téměř říci, že v žádném jiném (míčovém) sportu není samotné kolbiště tak důležitou součástí samotného zážitku. I z toho důvodu je pro autentickou hru nutné mít všechny jamky dokonaly vychytané. Jak na to jdou u 2K ukazuje nově vydané video.

V záběrech nazvaných Court Scanning ukazují výkonný producent Karl Engstrom a pilot dronu Tony Dimaria ze společnosti Terra Imaging jak celý proces mapování terénu probíhá. Klíčová je role dronu s výkonnou kamerou, která snímá povrch a charakter jednotlivých hřišť, načež jej počítače převádí do sítě bodů. Ty se pak odesílají do kanceláří HB Studios, kde je umělci, designéři a programátoři převádí do velmi detailních kopií skutečných lokací.

Dle šéfproducenta studia Shauna Westa jde o několikaměsíční proces a výsledkem by mělo být dosud nejdokonalejší ztvárnění některých známých hřišť. PGA Tour 2K21 nabídne celkem 15 lokací.

Atlantic Beach Country Club,
Copperhead Course,
East Lake Golf Club,
Quail Hollow Club,
Riviera Country Club,
TPC Boston,
TPC Deere Run,
TPC Louisiana,
TPC River Highlands,
TPC San Antonio,
TPC Sawgrass,
TPC Scottsdale,
TPC Southwind,
TPC Summerlin,
TPC Twin Cities.

PGA Tour 21 vychází 21. srpna na PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a Stadia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz