Hrej.cz Novinka

Sledujte intro nové Civilization

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
15. 10. 2014 13:18 Sdílej:
Reklama
Reklama

Novou naději pro lidstvo přináší intro k Civilization: Beyond Earth. Kompletně CGI ukázka nám nepřinese ani vteřinu záběrů ze hry, ukáže nám však, kam by asi tak mohly směřovat další kroky lidstva, zuboží-li vlastní planetu za hranice obyvatelnosti. Letos na podzim zamíříme ke hvězdám a svým způsobem i do minulosti v podobě duchovního odkazu Alpha Centauri z roku 1999.

Když nám studio Firaxis Games titul poprvé představilo, učinili tak rovněž parádní CGI ukázkou ukazující temnou stránku možné budoucnosti lidstva. Aktuální intro v této vizi pokračuje, a představuje nám hrstku šťastlivců, kteří opouštějí Zemi mezi prvními. Někteří byli vybráni pro své schopnosti a dovednosti, jiní zkrátka a dobře proto, že se na ně usmálo štěstí, zatímco jiní zůstanou opodál. Rodiny se rozdělují a stejně tak i budoucí role a nám u počítačů s Windows, Mac OS či s Linuxem nezbude, než se 24. října pokusit o nemožné a najít pro lidstvo nový domov na druhé straně galaxie. Zhlédněte ukázku a nezapomeňte si také pročíst Tomusovy podrobné dojmy ze hry.

Už se spolu s námi těšíte?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz