Síla v první linii. V ukázce z Warhammer 40,000: Darktide řádí surový Skullbreaker
i Zdroj: Fatshark
Warhammer 40,000: Darktide Novinka Síla v první linii. V ukázce z Warhammer 40,000: Darktide řádí surový Skullbreaker

Síla v první linii. V ukázce z Warhammer 40,000: Darktide řádí surový Skullbreaker

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2022 09:00

Studio Fatshark již představilo fanatické kazatele i veterány s vynikající muškou. Na své si ale přijdou také hráči, kteří upřednostňují hrubou sílu, právě na ně čeká zástupce divokých ogrů.

Reklama

  • Skullbreaker se soustředí na boj z bezprostřední blízkosti
  • V oblibě má palice nebo třeba brokovnice
  • Oproti parťákům snese mnohem větší poškození

Ve srovnání s lidmi jsou ogři mnohem větší, silnější a hlavně tvrdší. A to se v bitvách proti armádám Chaosu náramně hodí. To samé by se dalo říct o snížené citlivosti vůči bolesti, což jim bratři ve zbrani mohou jen tiše závidět. Ve službách Astra Militarum byli často využíváni jako bodyguardi.

Třída Skullbreaker se opírá především o hrubou sílu. Na bojišti se hrnou do přední linie, kde z bezprostřední blízkosti způsobují obrovské škody. Tím pádem na sebe přirozeně přitahují veškerou pozornost, čímž kupují čas svým parťákům. Nejraději mají palici, ale nepohrdnou ani brokovnicí. A když jde do tuhého, přijdou na řadu granáty, které běžně nosí po kapsách.

Pokud se jedná o pasivní dovednosti, zde se projevuje jejich tuhý kořínek a zdánlivě neproniknutelná kůže. Zajímavá je hlavní schopnost zvaná Bull Rush, díky níž mohou vystartovat proti nepřátelům a odrazit jejich útok, přičemž si zároveň na malou chvíli zvýší pohyblivost a rychlost útoků. Zkrátka mašiny na mrtvoly. Přiložené video mluví za vše.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz