Shrnující gameplay vysvětluje Warzone
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Shrnující gameplay vysvětluje Warzone

Shrnující gameplay vysvětluje Warzone

Radek Raudenský

Radek Raudenský

10. 3. 2020 10:11 7
Reklama

Když včera Activision oficiálně představil Warzone, tedy další část hry s battle royale módem, padlo také embargo na další informace od hráčů. Spoustu influencerů a youtuberů mělo možnost si Warzone v předstihu vyzkoušet a natočit své záběry, a my tak ještě před otevřením bran máme možnost na Warzone podívat.

Ve všech případech k tomu daní youtubeři i vysvětlují různé věci, které se jim během hry stanou. Jakmile hra začne, už předem víte, kam zamíří první zóna, můžete si tak předem naplánovat svůj postup. Co se zbraní týče, ty už na sobě mají různé přídavky, které nemůžete nijak upravovat. Podle síly těchto vylepšení je pak určen tier dané zbraně.

Uživatel Jackfrags ukazuje i to, jak fungují Contracts, o kterých jsme se zmínili v naší hlavní novince. Uvidíme i Gulag, respektive mapu, která je koncipována do jakýchsi umýváren. Nebude chybět ani automatické doplňování životů nebo perky. Zkrátka plnohodnotné Call of Duty v battle royale provedení, to vše zdarma.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz