Hrej.cz Novinka

Serious Sam 4 v novém gameplay traileru

radek-raudensky
Radek Raudenský
15. 7. 2020 14:47 7 Sdílej:
Reklama
Reklama

Serious Sam 4 se před několika týdny dočkal oficiálního oznámení, a vývojáři z Croteam nenechávají své fanoušky ani chvíli v klidu. Hned zpočátku na ně vybalili gameplay trailer, jen aby po Stadia Connect připravili další, tentokrát zasahující právě „veterány“.

V novém traileru se totiž do našich uší dostává remix nebo spíše updatovaná verze legendárního soundtracku Grand Cathedral, a samozřejmě střelba a skřeky našich nepřátel. Těch má být mimochodem oproti původním dílům více, novinkou jsou například Belcher, Zealot nebo Processed.

Samozřejmě se ale dočkáme i klasiky jako Headless Kamikaze, Beheaded Rocketeer nebo Scrapjack. Čtvrtý díl má být prequelem k legendární sérii a přinese klasického Serious Sama, tedy obrovský arzenál zbraní a spoustu monster, kterých má být dle vývojářů na jedné scéně i několik stovek až tisíc. Serious Sam 4 vyjde v srpnu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz