serie-men-of-war-bude-pokracovat
Novinka Série Men of War bude pokračovat

Série Men of War bude pokračovat

Marek Švrkala

Marek Švrkala

30. 7. 2013 09:36 1
Reklama
Reklama

Společnost 1C Company ohlásila další díl válečné strategické série Men of War. Pokračování úspěšné hry Men of War: Assault Squad, která si od nás v roce 2011 vysloužila slušných sedm bodíků, vytvoří studio Digitalmindsoft. To oznámilo, že od Assault Squad 2 můžeme očekávat klasické prvky pro pokračování – lepší grafiku, nové módy, více map, upravený inventář, atraktivnější předměty či vyspělejší umělou inteligenci.

Digitalmindsoft si dále hodně slibuje zejména od multiplayerových módů, v nichž se hráči střetnou na mapách určených pro souboje 1v1 až 8v8. Chybět by pak neměla ani kooperace osmi hráčů najednou. Frakcí bude opět pět a bojovat se bude v Evropě, Africe a Pacifiku. V těchto místech z druhé světové války se odehrají i single-playerové skirmish mise, kde se můžete těšit jak na obří tankové bitvy, tak na stealth mise s osamělým sniperem.

Men of War: Assault Squad 2 vyjde na PC prostřednictvím Steamu někdy mezi říjnem a prosincem letošního roku. Zatím se můžete mrknout na první screenshoty a zjistit, zda je grafika skutečně lepší, jak autoři tvrdí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz