Šéf Take-Two Interactive znovu ubezpečuje, že nedávný únik nijak neovlivní vývoj GTA VI
i Zdroj: Rockstar Games / Take-Two Interactive
Novinka Šéf Take-Two Interactive znovu ubezpečuje, že nedávný únik nijak neovlivní vývoj GTA VI

Šéf Take-Two Interactive znovu ubezpečuje, že nedávný únik nijak neovlivní vývoj GTA VI

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 11. 2022 08:39

Prominentní studio Rockstar Games se v polovině září muselo vyrovnat s obřím únikem materiálů, na internet se dostaly záběry z testovací verze, které vyvolaly velké pozdvižení. K úniku se nyní vrací šéf Take-Two Interactive.

Reklama

  • Strauss Zelnick se vyjádřil k úniku kolem GTA VI
  • Zdůraznil, že nedošlo k odcizení žádných materiálů
  • Vývoj pokračuje podle plánu

Strauss Zelnick v rámci komunikace s investory reagoval palčivý problém, jenž vývojářům zřejmě zadělal na nové vrásky na čele. “Nic nenasvědčuje tomu, že byly odcizeny jakékoliv materiály, což je dobře. Únik zcela určitě nijak neovlivní vývoj ani nic dalšího,” zdůraznil.

Zelnick nicméně přiznal, že kauza celý tým výrazně zasáhla. Zároveň šlo o cennou lekci, díky které se u zaměstnanců zvýšila ostražitost a vnímavost vůči možným rizikům spojeným s kybernetickou bezpečností. 

V podobném duchu se studio Rockstar Games vyjádřilo v září. Už tehdy bylo zmíněno, že produkce šestého dílu populární městské akce nebyla nijak ovlivněna. Dle některých zpráv dojde k vydání hry nejdříve v roce 2024, termín však zatím nebyl oficiálně oznámen.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz