Hrej.cz Novinka

Sam Lake pracuje na dalším projektu

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
22. 11. 2019 07:01 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Poslední přírůstek od Remedy Entertainment sice zapůsobil na recenzenty, kasovní trhák z něj ale bohužel není. Control tedy vývojáře zřejmě nespasí, takže je na čase začít pracovat na dalším projektu. A to se právě děje.

Naznačil to Sam Lake, kreativní ředitel studia. Jak stojí v jeho příspěvku na Twitteru, Lake momentálně vymýšlí, o čem bude další hra z produkce finského studia. Vrátí se snad ke značce Alan Wake? Studio v minulosti naznačilo, že by na druhém dílu chtělo pracovat.

K tomu však s největší pravděpodobností nedojde. Jak naznačuje příspěvek, zřejmě jde o zcela novou značku. Lake ale také může pracovat na projektu, který se světem videoher vůbec nesouvisí. V minulém roce se objevila informace, že se Alan Wake vrátí ve formě televizního seriálu. Lake na adaptaci pracuje jako výkonný producent.

Nezbývá, než se nechat překvapit. Talentovaný kreativec už několikrát dokázal, že je špičkou ve svém oboru. Uvidíme, čím se blýskne tentokrát.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz