ridge-racer-unbounded-v-novem-traileru
Novinka Ridge Racer Unbounded v novém traileru

Ridge Racer Unbounded v novém traileru

Erik Omar

Erik Omar

4
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Namco Bandai právě zveřejnilo první gameplay trailer na finským studiem Bugbear (série FlatOut) připravovaný titul Ridge Racer Unbounded. Pokračování známé japonské série má zapomenout na uhlazenou arkádovost let minulých a klade si za cíl přinést moderní open-world závodění ve městech.

Bohužel ukázka nadchne jen málokoho, jelikož nepředvádí vskutku nic originálního. Chvílemi dokonce evokuje pocit, že jsme zpět v roce 2003, kdy teprve vychází první NFS: Underground. A to je u titulu, který má vyjít v roce 2012, bez debat špatné znamení. Na druhou stranu dubstepový hudební podklad se povedl.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama