Hrej.cz Novinka

Resident Evil Re:Verse se odkládá na léto. Oficiální důvody jsou neznámé

radek-raudensky
Radek Raudenský
28. 4. 2021 12:10 Sdílej:

Očekávaná hororová akce Resident Evil: Village vychází už 7. května – společně s tím se dočkáme i speciálního režimu Mercenaries. Původně měl ale Capcom všem majitelům hry dodat i samostatný multiplayerový titul Resident Evil Re: Verse. Ten nakonec vyjde o něco později.

Reklama
Reklama

  • Resident Evil Re:Verse se odkládá na léto
  • Capcom odklad oficiálně neoznámil, stránka ale ukazuje nové datum
  • Důvody jsou oficiálně taktéž neznámé

Tuto informaci Capcom zatím oficiálně veřejnosti neoznámil, zpráva ale přistála ambasadorům Resident Evil. Píše se v ní, že Verse vyjde až letos v létě, oficiální důvod ale zatím není známý. Upravené datum vydání najdete i na oficiální stránce projektu.

Na příčinách se ale fanoušci shodnou. Kritici se po několika betatestech shodli, že je Verse, stejně jako předchozí podobné pokusy Capcomu, značně nezajímavý výstřel bez potenciálu. Re:Verse by tak nejspíše byl dalším projektem, který by po vydání okamžitě upadl do zapomnění.

S tím se ale očividně Capcom nechce smířit a hru bude ještě upravovat. Fanoušky Village to ale příliš trápit nemusí – hra bude stále zdarma ke všem zakoupeným kopiím RE:Village a primární pokračování série odkladem není zasaženo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz