Remaster prvního Quakea nabízí nově i režim Horda. Jde ho hrát sólo i s přáteli
Quake Novinka Remaster prvního Quakea nabízí nově i režim Horda. Jde ho hrát sólo i s přáteli

Remaster prvního Quakea nabízí nově i režim Horda. Jde ho hrát sólo i s přáteli

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

5. 12. 2021 09:35

Oprášení pětadvacetiletého Quakea se prostřednictvím letošního remasteru poměrně zdařilo. Zavzpomínalo se na útlá dětství (či jakékoli jiné období, jež je Vám vlastní) a ukojil se hlad nostalgie. Mohlo by se tak zdát, že hra svému hlavnímu účelu vlastně už tak trochu dostála. Jak se nicméně zdá, i vylepšená verze čtvrt století starého titulu může do série přinášet něco nového. Touto novinkou se stává režim Horda.

Reklama
Reklama

  • Remaster Quakea nově nabízí režim Horde mode a čištění spleti krypt v addonu Honey 

Stanutí proti vlnám nepřátel můžete po posledním updatu vyzkoušet v jednom až čtyřech hráčích – a to po boku umělé inteligence, či živých parťáků. Ruku v ruce přichází i čtveřice map uzpůsobených na výskyt většího počtu nepřátel a sbírání vylepšení.

Pravidla, která MachineGames zavádí, se zároveň nemíjí zvyklostem. Každá další vlna nabírá na síle, přičemž v tříkolovém intervalu přichází i do úrovně boss, jehož zabití otevírá nové vybavení. Dovršením finálního devátého kola se pak zpřístupní i volitelná cesta ze samotného levelu.

Další, spíše drobnou novinkou je přídavek Honey. V něm se vydáváte do labyrintu podzemních krypt sužovaného tajemnou mlhou a odstraňujete působící nákazu. Ke jeho stažení stačí navštívit menu addonů přímo ve hře.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz