Rázný zpěvák odmítá propagovat Battlefront
Novinka Rázný zpěvák odmítá propagovat Battlefront

Rázný zpěvák odmítá propagovat Battlefront

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

23. 11. 2015 15:00 42
Reklama
Reklama

Frontman kapely Breaking Benjamin, zpěvák Benjamin Burnley, se velice nevybíravě vyjádřil na adresu EA. Ta jej požádala o propagaci čerstvě vydaného titulu Star Wars Battlefront. Burnley si ale o hře nic dobrého nemyslí a bez okolků to přiznal prostřednictvím Instagramu.

Tam zveřejnil fotku zlomeného disku se hrou doprovázenou velice rozezleným textem. Burnley prý měl za nezveřejněnou peněžní částku tvrdit, že ho hra baví a doporučovat ji jeho followerům. Zpěvák ale doslova označuje Battlefront za “piece of shit” a doporučuje vývojářům, aby si hru "nacpali tam kam slunce nesvítí". Toto tvrzení bere jako odplatu EA za “prznění Star Wars”.

Rázný zpěvák odmítá propagovat Battlefront

Horkokrevný Burnley se obecně nebojí tvrdě kritizovat nově vycházející tituly. Podobná situace nastala i v případě pátého dílu Halo, kdy zpěvák také na Instagramu označil hru za nehratelnou a otřesnou. Později při hraní dokonce zničil ovladač. Jeho kapela se přitom podílela na soundtracku Halo 2.

Rázný zpěvák odmítá propagovat Battlefront

EA tak se svou propagační politikou narazila, byť už dříve na svou stranu získala známou herečku Annu Kendrick, která se objevila i v hraném traileru k Battlefrontu. Burnley se do hledáčku autorů hry dostal pravděpodobně díky jeho halloweenovému cosplayi Kylo Rena, hlavního záporáka připravované sedmé epizody filmových Star Wars.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz