Hrej.cz Tom Clancy's Rainbow Six Siege Novinka

Rainbow Six Siege přináší další limitovanou akci. V Apocalypse budeme bojovat o poslední živou rostlinu

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 5. 2021 12:24 Sdílej:

Rainbow Six Siege si pravidelně hýčká svou komunitu speciálními in-game eventy, které často přinesou upravený mód, přepracovanou mapu a limitované skiny operátorů. Stejné šablony se drží i Apocalypse event, který vývojáři dnes spouští.

Reklama
Reklama

  • R6S přináší limitovanou akci Apocalypse
  • Hráči budou bojovat o poslední živoucí rostlinu
  • Akce přináší nové skiny i upravenou mapu Outback

Příběhové pozadí je celkem zajímavé – oblast hry Outback byla totiž zamořena po havárií reaktoru. S tím souvisí kontaminace všeho živého – vody, vzduchu i všech rostlin. A právě o poslední živou rostlinu na světě budou operátoři z obou stran bojovat.

Speciální mód se točí okolo nádoby se zmíněnou rostlinou, kterou je možné přesouvat po mapě. Útočníci se budou muset nádoby zmocnit, k tomu jim pomůže i skener, který ukáže, v jaké místnosti se nyní rostlina nachází. K dispozici bude celkem 10 operátorů se speciálními skiny jak na postavu, tak na zbraně. Akce je dostupná od dneška až do 18. května.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz