Rainbow Six Siege dostane vlastní deskovku. Je pořádně komplexní a vybrala už více jak půl milionu dolarů
i Zdroj: Hrej.cz
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Novinka Rainbow Six Siege dostane vlastní deskovku. Je pořádně komplexní a vybrala už více jak půl milionu dolarů

Rainbow Six Siege dostane vlastní deskovku. Je pořádně komplexní a vybrala už více jak půl milionu dolarů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 6. 2021 12:35

Svou vlastní deskovku už dostala spousta her, u kterých byste si řekli, že jejich stolní adaptace snad ani není možná. Nyní se k nim přidá další – svou vlastní oficiální deskovou hru totiž dostane Rainbow Six Siege.

Reklama

  • Mythic Games oznámilo oficiální deskovku R6S
  • 6: Siege chce co nejpřesněji napodobit svou virtuální předlohu

Ta ponese název 6: Siege a její tvorbu mají na starosti hlavy z Mythic Games – ti se v minulosti postarali o oficiální deskovky k Super Fantasy Brawl či Darkest Dungeon. Cílem hry je ztvárnit taktickou FPS akci, kterou R6S je, a to v zápasech jednoho proti jednomu. Základní verze bude obsahovat všech 20 základních operátorů, přičemž se do budoucna počítá s pěti expanzemi, které by měly dodat zbytek  známých hrdinů.

Stejně jako R6S je i 6: Siege pořádně komplexní hrou. YouTube kanál Geek & Sundry dostal přístup k základní edici hry, která přináší spoustu různých mechanismů. Mezi ně patří střílení skrze zdi, rozbíjení překážek, plnění misí a nakonec i střílení, pro které autoři dokonce nadesignovali speciální “pravítko”. Pokud vás hra zaujme, můžete si jí pořídit na Kickstarteru – z požadovaných 100 tisíc dolarů si Mythic Games zajistili už více jak půl milionu dolarů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz