Rainbow Six Extraction předvádí kooperaci v praxi, záběry ukazují záchranu padlých operátorů
Rainbow Six Extraction Novinka Rainbow Six Extraction předvádí kooperaci v praxi, záběry ukazují záchranu padlých operátorů

Rainbow Six Extraction předvádí kooperaci v praxi, záběry ukazují záchranu padlých operátorů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 7. 2021 11:17

Rainbow Six Extraction letos vymění zločince za mimozemské neřády, proti kterým nastoupí skupinky více či méně sehraných operátorů. Jak celá akce může vypadat, naznačuje poslední ukázka přímo z akce.

Reklama
Reklama

  • Extraction předvádí kooperaci skutečných hráčů
  • V ukázce dojde na plnění základních úkolů
  • Vidět je také záchrana padlých operátorů

Ubisoft se rozhodl prezentovat sestříhaný záznam ze hry tří vybraných hráčů, jimž radil komunitní manažer Richard Stanford. Skupina se snažila splnit zadané úkoly a hlavně zůstat naživu, což byla evidentně ta nejtěžší výzva. 

Na hráče přitom čekají hned tři mise, přičemž každá z nich je o něco těžší než ta předchozí. Je pouze na hráčích, kolik úrovní dokončí, k extrakci může dojít hned po první misi. Čím déle ale v akci vydrží, tím si mohou vykoledovat větší odměnu.

Úderná jednotka se závěrem ukázky dostane do problémů, všichni operátoři padnou k zemi, což ale neznamená, že jsou po smrti. Jejich těla se automaticky zabalí do ochranné hmoty, aby je mimozemské potvory nesežraly. Následuje mise s úkolem najít agenty ztracené v akci.

Rainbow Six Extraction vyjde 16. září na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz