Hrej.cz Novinka

Quantum Error láká na Future Games Show

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
8. 3. 2021 08:19 Sdílej:

First-person střílečka Quantum Error měla být původně k dispozici už během launche konzole PlayStation 5, vývojáři ze studia TeamKill Media však byli nuceni datum vydání posunout. O novince se více dozvíme na akci Future Games Show.

Reklama
Reklama

Na skutečnost upozorňuje krátký teaser, autoři vybrali pár krátkých záběrů přímo ze hry. K vidění je zmutovaný pavouk a několik dalších monster, která usilují o život hlavního hrdiny. Ten je naštěstí na podobné situace dobře vybaven, neřádům předvádí sílu moderních střelných zbraní.

Z krátkého teaseru by se na Future Games Show mohla stát ucelenější ukázka. A protože zatím stále není známo, kdy Quantum Error vyjde, mohlo by dojít i na oznámení konkrétního termínu. Krom konzolí PlayStation 4 a PlayStation 5 zamíří také na Xbox Series, Xbox One a později se objeví také na PC.

Jarní Future Games Show pod záštitou magazínu GamesRadar+ je naplánována na 25. března. Na akci se objeví společnosti Electronic Arts, SEGA, Warner Bros. Games, Team 17 a další, pořadatelé slibují, že se ukáže 40 her.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz