PUMA představuje speciální Minecraft kolekci, vývojáři zase limitované DLC
i Zdroj: Hrej.cz
Minecraft Novinka PUMA představuje speciální Minecraft kolekci, vývojáři zase limitované DLC

PUMA představuje speciální Minecraft kolekci, vývojáři zase limitované DLC

Radek Raudenský

Radek Raudenský

11. 2. 2022 13:28

Oblečení a hry je už mnoho let úspěšně fungujícím spojením. Merchandise byl vždy jedním z oblíbených doplňků hráčů, přičemž na tento princip přistoupily i zaběhlé značky. Louis Vuitton se spojilo s League of Legends, Adidas s Xboxem a novou kolekci ohlašuje i Puma, tentokrát s Minecraftem.

Reklama

  • Výrobce oblečení PUMA vydává limitovanou Minecraft kolekci
  • Součástí jsou trika, mikiny i boty
  • Mojang zase představuje speciální DLC

K dispozici bude celá řada produktů s motivy nejen kostičkovaných příšerek (Creeper samozřejmě dominuje). Kromě triček dojde i na mikiny, tepláky a boty. Nový produkt ale představuje i Mojang, ve spolupráci s Pumou totiž vydává Sprint Dash DLC.

To do hry dodává nejen skiny s motivy reálného oblečení, ale také speciální mapu pro závodění. DLC opět dodává několik nových bloků, především ale nadesignovanou mapu pro sprint s vašimi kamarády. Pozitivní zprávou se stává fakt, že DLC je k dispozici zcela zdarma. Speciální kolekci Puma x Minecraft si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách. Jak se zdá, oblečení bude možné objednat i do České republiky.

I když popularita kostičkované hry stále neklesá, Mojang údajně pracuje na dalších dvou projektech. Informace o nich jsou ale velmi nekonkrétní a není jasné, zdali budou souviset s nejcennější sérií studia.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz