pro-ipad-vyslo-ducati-challenge
Novinka Pro iPad vyšlo Ducati Challenge

Pro iPad vyšlo Ducati Challenge

Ondřej Švára

Ondřej Švára

2
Reklama

Motocyklová hra Ducati Challenge včera vyšla na platformy iPhone, iPod Touch (čtyři dolary) a iPad (šest dolarů). Jedná se o 3D závodní akci s licencí na nejsilnější modely motocyklů značky Ducati jako jsou Monster 1100 EVO, Hypermotard 1100 EVO SP, Diavel Carbon, Multistrada 1200 S, Streetfighter S and Superbike 1198 SP.

Spíš než na okruhy zavede hra závodníky do přírody, do hor, do ulic středověkého městečka, do pulzujícího velkoměsta či pouštního údolí. A to ve třech soutěžních módech šampionát, rychlý závod a multiplayer pro čtyři hráče skrz wifi. Hra umožní vlastní nastavení řízení a brzd tak, aby se přizpůsobila hráčům všech výkonnostních kategorií. A rovněž se přizpůsobí i výkonu jednotlivých mobilních zařízení. V režimu best performance vypne všechny efekty, na střední kvalitu oželí antialiasing a v nejvyšší kvalitě naopak k antialiasingu přidá motion blur a částicové efekty.

Krom samotné herní náplně nabídne Ducati Challenge také galerii devadesáti fotografií strojů Ducati, které si uživatel bude moci uložit do přístroje. Hráči zatím po prvních zkušenostech pozitivně hodnotí grafiku hry a realistické chování motorek, na druhé straně jim vadí necitlivost funkčních dotykových tlačítek.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama