Příští rok vyjde pokračování procedurálně generovaného RPG For The King
i Zdroj: Curve Games
Novinka Příští rok vyjde pokračování procedurálně generovaného RPG For The King

Příští rok vyjde pokračování procedurálně generovaného RPG For The King

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 5. 2022 09:00

Rogue-like RPG For The King vyšlo v roce 2017, procedurálně generované dobrodružství prorostlo na všechny myslitelné platformy, kde zřejmě dokázalo zaujmout dostatečné množství hráčů. Vydavatelství Curve Games totiž oznámilo pokračování.

Reklama
Reklama

  • Byl oznámen druhý díl For The King
  • Hra vyjde příští rok na Steamu
  • K dispozici je první trailer

V rámci dvojky se budete snažit bojovat proti tyranii zlé královny, jejíž hrůzovláda sahá do všech koutů království Fahrul. Na každém rohu natrefíte na její pohůnky, případně na proradné bandity parazitující na životech poctivých lidí. 

Pokračování se ve svých základech výrazně podobá jedničce, procedurálně generované mapy, tahové souboje, průzkum dungeonů a honba za co nejlepší výbavou, to vše už veteráni znají z jedničky. Na své si přijdou solitéři, chystá se ale také kooperace až pro čtyři hráče.

Oznamovací trailer se zatím snaží navodit tu správnou atmosféru, na záběry přímo ze hry si ještě budeme muset počkat. Vyjít by měla někdy během příštího roku. Zatím byla oznámena pouze PC verze, dá se ale očekávat, že si RPG opět najde cestu i na konzole.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz