Hrej.cz Novinka

Příští cíl Hitmana pochází z dvojčat

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
8. 7. 2016 09:00 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Epizodický Hitman dnes obdrží svůj další unikátní cíl. Tento zamíří do Sapienzy a ponese jméno The Twin, neboli dvojče. Přesně za týden, 15. července od druhé hodiny odpolední bude k „dispozici“ po následujících 72 hodin. Má to však háček.

Respektive dva háčky – samotná přezdívka nově představeného záporáka značí, že dotyčný není jeden, ale jsou hned dva. Háček přitom tkví v tom, že tomu druhému se nesmí zkřivit ani vlásek. Jako na potvoru jsou ale dvojčata na první pohled k nerozeznání, a aby to náhodou nebylo až příliš jednoduché, tak oba dotyční chodí i stejně ošacení.

Takže hodně štěstí, dvojčata si odpoledne vyrazí do ulic italské Sapienzy, kde ten pravý ponese jméno Dylan Narvaez a jeho bratr pak Gonzales. Stále pochopitelně platí, že pokud se cokoli pokazí, tak máte smůlu – cíl uniká a mise je nesplněna.

V případě čiré beznaděje ale může k úspěchu dopomoci nová doprovodná appka pro mobilní zařízení, jež je dostupná pro iOS a pro Android. Ta vypomáhá především v tom ohledu, že kromě oznámení o novém cíli se hráči mohou okamžitě dostat i k jeho podobě. V případě dvojčat může být něco takového sice lehce zavádějící, ale za vyzkoušení to jistě stojí. Rozhodují totiž detaily.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz