
Představitel Ptáčka z KCD2 v Česku buduje středověkou hospodu
Představitel Jana Ptáčka z Kingdom Come: Deliverance si v centru Prahy koupil starou hospodu. Luke Dale ho chce proměnit ve vlastní středověký podnik.
- Luke Dale v Praze buduje vlastní středověce laděnou hospodu
- Podnik ponese název Nobleman a vzniká ve starých sklepních prostorách
- Datum otevření ani přesná adresa zatím nebyly oznámeny
Luke Dale, kterého budete znát především jako představitele Jana Ptáčka z Kingdom Come: Deliverance 2, se rozhodl zůstat středověku nablízku i mimo hry. V centru Prahy si pořídil podnik, ze kterého chce postupně vytvořit vlastní středověkou hospodu.
Podnik má nést název Nobleman a podle dosavadních plánů nepůjde jen o obyčejný bar s několika historickými dekoracemi. Dale chce vybudovat místo, které bude působit jako skutečná stará krčma. Interiér má být osvětlený svíčkami a návštěvníci by se v něm měli alespoň na chvíli odpoutat od moderního světa. K otevření má ale hospoda ještě poměrně daleko. Ve zveřejněném videu herec ukázal současný stav prostor, které čeká rozsáhlá rekonstrukce. Potřeba bude nová podlaha, osvětlení, vybavení i celková úprava interiéru. Proměnu podniku chce Dale postupně dokumentovat.
Spojení s Kingdom Come se samozřejmě nabízí. Luke Dale propůjčil Janu Ptáčkovi hlas, podobu i pohyby a právě díky české historické sérii si získal velké množství fanoušků. Přesnou adresu ani datum otevření zatím neprozradil. Jisté je pouze to, že Nobleman vzniká v centru Prahy a práce na jeho proměně už začaly.























