Předčasný únik informací o Guitar Hero
Francouzský deník Le Monde (via Yahoo France) vypustil do světa informace o pokračování série Guitar Hero ještě před oficiálním odhalením, a byť byla zpráva později stažena, internet se po její archivaci postaral. Podle všeho ponese nový titul označení Guitar Hero Live a představí novou ovládací periferii.
Zatím se přesně neví, o který hudební nástroj půjde, podle informací Le Monde je ale její zobrazení ve hře rozděleno na dvě řady po třech tlačítcích. V úvahu by tak připadaly zejména přepracované bubny pro ovládání oběma rukama zvlášť, konkrétní informace ale raději necháme potvrdit samotné vývojáře.
Za zmínku ostatně stojí i to, že hra údajně vzniká ve studiu FreeStyleGames, které se podepsal pod spin-off DJ Hero a vývojáři rovněž pracují na speciálním first person pohledu, který umožní doslova se vžít do virtuálního hudebníka. Uvidíme tedy, kam nás nová začínající vlna hudebních her odnese tentokrát, není totiž tajemstvím, že v Harmonix vzniká čtvrtý Rock Band a jakékoliv konkurenční soupeření přináší ovoce v podobě inovace.