Pokémon Pokopia dostala novou aktualizaci a opravuje chyby
Majitelé Nintendo Switch 2 si mohou stáhnout novou aktualizaci pro Pokémon Pokopia. Vývojáři se tentokrát zaměřili na opravu několika technických problémů.
- Aktualizace 1.1.1 vyšla 18. června
- Opravuje chybu s výrazem Ditta při focení
- DLC Expansion Pass odstartuje v srpnu
Nintendo vydalo novou aktualizaci 1.1.1 pro Pokémon Pokopia. Menší patch se zaměřuje především na opravu několika technických problémů, které hráči hlásili po předchozích verzích hry.
Jedna z opravených chyb souvisela s limitem umístěných objektů v jednotlivých lokacích. Pokud jejich počet překročil určitou hranici, mohlo docházet k problémům s fungováním hry. Aktualizace také řeší zvláštní bug týkající se pokémona Ditta, jehož výraz obličeje se při pořizování fotografií a používání gest správně neměnil.
Nový patch navazuje na červnovou aktualizaci, která doprovázela oznámení placeného rozšíření Expansion Pass. Jeho první část s názvem „Bubbly Basin“ dorazí během srpna 2026. Druhá vlna obsahu je plánována na konec roku a přinese nové herní funkce, zatímco třetí část rozšíření vyjde v roce 2027 a rozšíří herní svět o další město.