Po Měsíci i na rudou planetu. Tvůrci Deliver us the Moon oznamují novou hru z Marsu
i Zdroj: Frontier Foundry / Keoken Interactive
Deliver Us The Moon Novinka Po Měsíci i na rudou planetu. Tvůrci Deliver us the Moon oznamují novou hru z Marsu

Po Měsíci i na rudou planetu. Tvůrci Deliver us the Moon oznamují novou hru z Marsu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

26. 3. 2022 11:35

Vývojáři sci-fi adventury Deliver Us the Moon ze studia z Keoken Interactive oznamují jejího nástupce Deliver us Mars. Hra zakládající si na četných puzzle elementech a vizuální atraktivitě vyjde pod vydavatelstvím Frontier Foundry v blíže neurčeném datu. Příběhově má na svého čtyři roky starého předchůdce navázat desetiletou pauzou, a pokračovat tak v jeho odkazu spíše nepřímo.

Reklama

  • Deliver us the Moon dostane pokračování Deliver us Mars
  • Hra nás vezme na osamělou okružní jízdu po rudé planetě
  • Oznámena byla na akci Future Games Show: Spring Showcase 2022

Nová hrdinka, tajemství i procházení po prašném reliéfu Marsu jen ve společnosti létajícího drona a nikoho jiného. Zhruba takto popisují svou novinku v kostce její tvůrci, kteří si mimo jiné předsevzali i nabídnout lepší vizuální podívanou. Mimo změn čistě herního ražení tak hodlají v Unreal Engine 4 zajistit např. vylepšenou podporu ray-tracingu nebo animací skrze motion capture.

Hra je momentálně ve vývoji pro platformy této i minulé konzolové generace, a to PC, PS4, PS5, Xbox Series a Xbox One. V případě PC vyjde hra jak na Steam, tak i Epic Game Store. Více informací o hře jako celku bychom se pak měli dozvědět v následujících měsících. Vzhledem k čtyřleté pauze, kterou si vývojáři vzali, by tak vydání nemuselo být ani roky vzdálené. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz