Hrej.cz Sackboy: A Big Adventure Novinka

Pletenou plošinovku Sackboy: A Big Adventure obohatí pravidelné výzvy

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
5. 5. 2021 04:45 Sdílej:

Sumo Digital se koncem minulého roku blýsklo pletenou skákačkou Sackboy: A Big Adventure, která od nás obdržela velmi slušné hodnocení. Vývojáři však ještě neřekli poslední slovo.

Reklama
Reklama

  • Sackboy: A Big Adventure se dočká pravidelného obsahu
  • Každý druhý měsíc se objeví nová výzva
  • Hraje se o kosmetické předměty a prestiž v globálním žebříčku

Roztančený hadráček se totiž pouští do dalšího dobrodružství. Sony oznámila nové Knit-Speedrun Challenges, tedy ultimátní překážkové dráhy, které se od května budou objevovat každý druhý měsíc až do ledna příštího roku. Pravidelný obsah představuje trailer.

Cílem je proběhnout krkolomnou úrovní co nejrychleji - čím rychlejší čas, tím lepší odměna. Krom umístění v globálním žebříčku se hraje také o kosmetické předměty. Do výzvy je možné naskočit přímo z menu konzole PlayStation 5 skrze karty aktivit, případně ve hře prostřednictvím Knitted Knight Trials.

Trailer napovídá, že jde o velmi náročnou zkoušku, design úrovní je vymyšlen tak, aby silně potrápil všechny odvážlivce, kteří výzvu přijmou. Klíčem k úspěchu je trpělivost, v žebříčku ostatně zůstane zaznamenán pouze ten nejlepší čas, počet pokusů omezen není. 

Sackboy: A Big Adventure je k dispozici na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz