PlayStation Experience letos nebude
V posledních letech výrazně přibylo videoherních akcí, kde vydavatelé předvádějí své chystané tituly, a proto není divu, že mají plné ruce práce s tím, aby měli neustále co nového ukazovat. Jednou z nich je i PlayStation Experience, pořádaná obvykle začátkem prosince. Sony ale poslední měsíce nepromluvila o letošním ročníku ani slovo, a tudíž se začalo živě spekulovat o tom, zda se letos nějaké konference vůbec dočkáme.
Jak se nyní ukazuje, PlayStation Experience se letos skutečně konat nebude. Prozradil to Shawn Layden v podcastu oficiálního PlayStation blogu, kde prohlásil, že z důvodu nedostatku exkluzivních titulů pro rok 2019, by se Sony pořádat akci letos nevyplatilo. Za výraznější chystané hry považuje především Days Gone a Dreams, ze kterých jsme už ukázky viděli, případně ještě uvidíme například v rámci říjnového Paris Games Week.
Samozřejmě nezapomínáme na Ghost of Tsushima, Death Standing ani The Last of Us Part II, ale z těchto her Sony zjevně nechce nic nového ukazovat nebo si to šetří na zmíněný veletrh v Paříži. Možná, že se tam dočkáme i nějakých nových oznámení, aby bylo příští rok co ukazovat a mohla se PlayStation Experience v plné parádě vrátit.