Hrej.cz Novinka

Patch pro Cyberpunk přinese stovky oprav

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
29. 3. 2021 11:49 7 Sdílej:

Netrpělivě očekávaná obří aktualizace kyberpunkového RPG Cyberpunk 2077 už klepe na dveře. Společnost CD Projekt zatím neoznámila, kdy přesně opravný balíček vyjde, zveřejnila ale seznam změn, které přinese. A ten je opravdu nabitý, čítá stovky menších i větších úprav.

Reklama
Reklama

Mezi největší změny patří poměrně komplexní oprava systému mužů zákona, policejní složky by se měly spawnovat v o něco logičtější vzdálenosti a hráčům by tak neměly padat přímo na záda. Zásadních úprav dozná i řízení. Nově lze nastavit citlivost zatáčení a ovládání bude příjemnější i v případech, kdy hra běží ve velmi nízké nebo naopak velmi vysoké snímkové frekvenci. Zásadní novinkou je přidání podpory pro technologie ray-tracing na grafických čipech výrobce AMD, opravena má být řada rozbitých questů, velkým laděním prošly problematické verze hry pro starší generaci konzolí.

Vedle větších úprav v seznamu najdete desítky menších, včetně skutečných detailů. Kompletní výčet naleznete na oficiálním webu hry

Odkládaný patch 1.2 má dle slov autorů v zásadě uvést hru do reprezentativního stavu, kdy bude hratelná bez problému na všech platformách. Původně měl vyjít už v únoru, po hackerském útoku na studio CD Projekt byl ale odložen a práce na dalších úpravách se výrazně zkomplikovaly. Vývojáři se nyní dle dříve zveřejněných plánů (viz obrázek výše) začnou soustředit na bzeplatné balíčky obsahu a plánovanou verzi pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series.

Vrátíte se s novou verzí do Cyberpunku, nebo jste nad ním definitivně zlomili hůl?

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz